AutoSalač 

Firemní profil, historie, budoucnost

Firma Michal Salač - Auto Salač, byla založena v roce 1998 - majitelem Michalem Salačem. Z počátku svojí existence se zabývala nabídkou služeb pro motoristy, kterým nabídla služby autoservisu, pneuservisu a lakovny, po získání větších a vhodných prostor, které přebudovala do vyhovujíví podoby se však firma začala orientovat na kompletaci plastových díků pro automobilový průmysl. O tom, že to byl správný krok svědčí více něž zatím 7 letá spolupráce napříklas s firmou Škoda Auto a.s., nebo Schell Automotive s.r.o., či výroba pro firmu TRW Carr s.r.o., , postupem času, však přestali stačit stávající prostory jak pro výrobu, tak pro skladování a proto se majitel firmy rozhodl pro vybudování prostor nových, větších, modernějších, které by ještě lépe splňovali normy TÜV dle normy ISO 9001:2000, na které byla firma certifikována již v roce 2007, byli příjemnější pro zaměstnance, a umožnili firmě další růst a zvýšení produkce. To se povedlo, a firma se na přelomu roku 2007 / 2008 přestěhovala do nových moderních prostor s kvalitním zázemím pro dodavatele, odběratele i zaměstnance. Po této velké změně a vlastně jakéhosi mezníku pro celou firmu byl nastartován další proces a to převod firmy na společnost s ručením omezením. Ten se povedl a od 1.7.2008 byla firma převedena na společnost s ručením omezeným Auto Salač s.r.o.

Historie firmy v datech:

  • TRW Carr s.r.o.Firma Michal Salač - Auto Salač začala vyrábět ve vlastních prostorách majitele, k datu 12.07.2000 pro TRW Carr s.r.o. se sídlem Řepov - Mladá Boleslav - www.trw-carr.cz
  • Při vzniku výroby firma zaměstnávala 19 pracovníků a v současné době ve firmě pracuje v průměru 35 zaměstnanců.
  • logo Škoda AutoSpolupráce v letech 2000 - 2007 se Škoda Auto a. s. - www.skoda-auto.cz,
    Logo Schell Automotive s.r.o. v letech 2000 - 2003 s Schedl Automotive s.r.o. - www.schedl-automotive.com, v letech 2000-2003 SBD UNO.
  • Naší devizou je schopnost vybrat a řídit kvalifikovaný personál podle požadavků výroby.
  • Za účelem poskytování kvalitnějších služeb zákazníkům byla firma v roce 2007 certifikována společností TÜV dle normy ISO 9001:2000.
  • 1.7.2008 - firma Michal Salač Auto Salač se mění na Auto Salač s.r.o.

Budoucnost:

Budoucnost firmy Auto Salač s.r.o. se začala psát na přelomu roku 2007 / 2008, kdy se firma přestěhovala ze značně stísněných prostor do nových, větších, moderních a na míru uzpůsobených prostor, kde může pokračovat ve výrobě a montáži především menších plastových výrobků pro automobilový průmysl, jako jsou větrací mřížky pro automobily Audi, Bmw, Volvo, VW, Ford,... dále pak různých druhů plastových úchytků a dalších plastových produktů. Ty je možné ve firmě Auto Salač s.r.o. vyrábět díky kvalitní pracovní síle s pravidelným systémem odborných školení dle certifikátu kvality TÜV a normy ISO 9001:2000 a vypěnovacím linkám SPÜHL a EDF

Díky novým výrobním prostorám s celkovou výměrou areálu 10 000 m2, objektů, které máme oploceny a střeženy kamerovým systémem a strategické poloze situováné 20 km od Mladé Boleslavi, 50 km od Prahy, dostupné kamiónové dopravě, jsme schopni efektivně a pružně reagovat na požadavky našich i Vašich zákazníků, flexibilně přizoůsobovat výrobu našeho směnného provozu a tím uspokojovat profesiálně odvedenou prací všechny naše dodavatele.

Výrobní závod firmy Auto Salač s.r.o.

www.SalačRacing.cz, www.vsejany.cz, cenokat.cz